Klinika Pediatrike me sherbim profesional dhe plot dashuri per ju dhe femijen tuaj Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 27/09/2022 11:21 Post ID: 10873


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1160

📣Klinika Pediatrike Diamant 📣

Klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj. 

🔹Kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.

🔹Staf i kualifikuar specialistesh

🔹Sherbim profesional, plot dashuri e buzeqeshje!


📍Adresa: Rr. “George W.Bush” (perballe parlamentit)