Klinika e syrit per t'ju gjendur sa me prane nevojave tuaja, rruga e Myslym Shyrit Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 14/09/2022 09:57 Post ID: 10496


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 664

👁Klinika e syrit “Internacional”👁

👉Ne klinike nuk ofrojme vetem zgjidhjen e cdo problemi kirurgjikal te syrit por mendojme dhe per te gjithe pacientet qe kane nevoje per syze madje dhe per pacientet tane me te vegjel te cilet mund te gjejne shume lloje te ndryshme skeletesh optike. Ju mirepresim!

- We focus on one thing - your vision

📍Adresa: rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania