Klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise Tirana

Health and Beauty Services 13/09/2023 21:19 Post ID: 10201


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 6000

🩺 Klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise

✅ Misioni i Klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jetë të gjatë e të shëndetshme.

👉 Klinika ofron: 

🔸Konsulta përgatitore për shtatëzaninë

🔸 Ndjekje e shtatëzanisë normale

🔸 Ndjekje e shtatëzanisë me rrezik të lartë

🔸Ekzaminime ekografike gjatë shtatëzanisë

➡️ Niveli I

➡️ Niveli II

➡️Niveli III

➡️ Ekografi 3 dhe 4-D

🔸 Ekzaminime laborarike të domosdoshme gjatë shtatëzanisë

🔸 Marrje e lëngut amniotik nën drejtimin e ekografisë për ekzaminime gjenetike të fetusit

🔸 Konsultë për gratë në periudhën puerperale.

🔸 Vizitë gjinekologjike

🔸 Ekzaminime të përgjithshme

  • Eko abdominale

  • Eko të gjendrave tiroide

  • Konsultë me Kardiologun

📍Adresa: Rruga.Sulejman Delvina, prane stadiumit Dinamo Tirane, Shqiperi Tirana, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje gjinekologs secondary rinoplasty health and beauty services health and beauty services in tirana kliniks petal my dental clinic health and beauty services tirana dental clinic tirana dental tourism albania white dental