sherbime shendetesore dhe estetike tek blloku garda liqeni artificial

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
04/08/2020 11:55

Qendra Orthodhokse Diagnostike 'ungjillezimi'

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
03/08/2020 13:55

Klinika Hipokratio

Korce | Qender 📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh. ajo ju vjen ne ndihme me te gjitha llojet e ekzaminimeve te certifikuara sipas 'paster' rinovimi i...
22/07/2020 13:51

Klinika Lorident

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 🦷klinika lorident🦷👉klinika : lorident ju ofron sherbim cilesor ne te gjitha fushat e stomatologjise, cmime konkuruese dhe korektesi maximale.garancia 5 vjecare per cdo punim.📍adresa : pask...
16/07/2020 10:13

Klinika Petal

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika petal📣👉misioni i klinikës gjinekologjike “petal” është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jet...
09/07/2020 14:10

Klinika Dentare Big Smiles

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 🦷klinika dentare big smiles🦷👉dentist dheamp; dental aesthetic📍adresa :dhenbsp;ish bllok tirana, albania ...
08/07/2020 15:17

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
07/07/2020 20:24

Klinika Dentare Vrioni

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Klinika dentare vrioniklinika  dentare vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.klinika u hap  ne fillim me nje  dhome pune  ,dhe filloi te zgjerohej  per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pac...
02/07/2020 13:50

Klinika Davinci

Tirane | Rruga Dritan Hoxha 📣klinika davinci ofron shërbime të kirurgjisë estetike, oto-rino-laringlologjisë, mbjelljen e flokëve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale për fytyrën dhe trupin.👉stafi mjekësor i s...
26/06/2020 17:44

Klinika Endoskopike Lavita

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika endoskopike lavita🩺👉klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskop...
26/06/2020 17:42

Klinika Adc (ana Diagnostic Center)

Tirane | Zone Periferike Klinika adc (ana diagnostic center)klinika qe ju mundeson sherbime obstetrike- gjinekologjike, qender fekondimi ( ivf), laborator mjekesor biokimik dheamp; mikrobiologjik.tek ne do te gjeni perkushtim...
26/06/2020 17:39

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
26/06/2020 17:34

Klinika Dermaplus

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Klinika dermaplustrajtime estetike mjekesore adresa: rruga e kavajes, kryqezimi  21 dhjetorit, tirane albania ...
22/06/2020 18:53

Klinika Dermo-estetike Demiraj

Durres | Qender 📣klinika dermo-estetike demiraj 📣👉klinike dermatologjike-estetike dedikuar shendetit te lekures tuaj.🥰pasioni yne eshte te nxjerrim tek ju me te bukuren, rinoren dhe pamjen rrezatuese.dhen...
18/06/2020 15:27

Materiale Dentare Tiranë

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru 🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental📍adresa :dhenbsp;bulevardi blu , rruga roma (kamez) 1001 tirana, albania ...
10/06/2020 13:57

Klinika Rushiti

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🩺klinika rushiti🩺📍adresadhenbsp; :dhenbsp;rruga kavajes pallati 155/1 tirana, albania ...
07/06/2020 12:07

Klinika E Kirurgjise Plastike Dhe Estetike Euromedica

Tirane | Vasil Shanto 🩺klinika e kirurgjise plastike dhe estetike euromedica🩺👉klinika euromedica, me një eksperiencë 15-vjeçare në fushën e kirurgjisë plastike, e specializuar në të gjitha llojet e ndërhy...
07/06/2020 12:00

Klinika Diamed

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika diamed📣📍adresa :  rruga "gjike kuqali" tirana, albania ...
07/06/2020 11:54

Klinika Dentare Bitincka

Tirane | Vasil Shanto 🦷klinika dentare bitincka🦷📍adresa :  rruga nikolla jorga tirane tirana, albania ...
07/06/2020 11:45

📣klinika Dermolife📣

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ...
05/06/2020 16:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim