paisje pr berbera

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
25/11/2020 22:34

Klinika Petal

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika petal📣👉misioni i klinikĂ«s gjinekologjike “petal” Ă«shtĂ« t’i shĂ«rbejĂ«, diagnostikojĂ« dhe trajtojĂ« gruan gjatĂ« gjithĂ« jetĂ«s sĂ« saj dhe t’a edukojĂ« atĂ« pĂ«r njĂ« jet...
24/11/2020 14:17

Klinika Hipokratio

Korce | Qender 📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh. ajo ju vjen ne ndihme me te gjitha llojet e ekzaminimeve te certifikuara sipas 'paster' rinovimi i...
21/11/2020 11:55

Klinika Albrus

Vlore | Qender 🔬klinika albrus👁👉syze, lente kontakti, proteza syri, vizita optomtrike okulistike, operacione ambulatore, a-b scan, topografi korneale, oct, fushĂ« vizive, matje e tensionit okular.📍adresa...
13/11/2020 19:41

Klinika Mjekesore Ndreu

Durres | Qender đŸ©șklinika mjekesore ndreuđŸ©ș👉klinike mjekesore dhe radiologjike. tek ne mund te beni grafi te llojeve te ndryshme,spirometri,testin mantoux per tuberkulozin ,echo abdominale,te carotideve,dopple...
11/11/2020 14:42

Klinika Gjata

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik đŸ©șklinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
06/11/2020 13:13

Klinika Endoskopike Lavita

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika endoskopike lavitađŸ©ș👉klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskop...
27/10/2020 16:28

Klinika Pro Life

Tirane | Komuna e parisit Klinika mjekesore “pro-life”eshte pjese e grupit fefa shpk, e licensuar nga ministria e shendetesise me date 24.07.2007 per ushtrim aktiviteti privat ne fushen e shendetesise dhe sherben si qender...
27/10/2020 15:01

Klinika Vital

Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnĂ« njĂ« gamĂ« tĂ« gjerĂ« shĂ«rbimesh tĂ« kujdesit shĂ«ndetĂ«sor parĂ«sor. kĂ«to poliklinika janĂ« njĂ« sistem i domosdoshĂ«m ambulator nĂ« n...
27/10/2020 13:49

Materiale Dentare Tiranë

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru đŸŠ·materiale dentare tiranĂ«đŸŠ·đŸ‘‰depo dentare voleto dental📍adresa :dhenbsp;bulevardi blu , rruga roma (kamez) 1001 tirana, albania ...
28/08/2020 15:41

Klinika Adc (ana Diagnostic Center)

Tirane | Zone Periferike Klinika adc (ana diagnostic center)klinika qe ju mundeson sherbime obstetrike- gjinekologjike, qender fekondimi ( ivf), laborator mjekesor biokimik dheamp; mikrobiologjik.tek ne do te gjeni perkushtim...
12/08/2020 14:37

Klinika Mjekësore Ikeda

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika mjekĂ«sore ikeda📣👉klinika ikeda: vizita mjekesore; laborator: klinik-biokimik; bakteriologjik; histologjik; markues tumoral; ekografi; kardiologji; radiologji; kirurgji.📍adresa:dh...
12/08/2020 09:45

Laborator Intermedica

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të ...
08/08/2020 13:05

Qendra Orthodhokse Diagnostike 'ungjillezimi'

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
03/08/2020 13:55

Klinika Lorident

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru đŸŠ·klinika loridentđŸŠ·đŸ‘‰klinika : lorident ju ofron sherbim cilesor ne te gjitha fushat e stomatologjise, cmime konkuruese dhe korektesi maximale.garancia 5 vjecare per cdo punim.📍adresa : pask...
16/07/2020 10:13

Klinika Dentare Big Smiles

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo đŸŠ·klinika dentare big smilesđŸŠ·đŸ‘‰dentist dheamp; dental aesthetic📍adresa :dhenbsp;ish bllok tirana, albania ...
08/07/2020 15:17

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
07/07/2020 20:24

Klinika Dentare Vrioni

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Klinika dentare vrioniklinika  dentare vrioni ,eshte hapur ne vitin 2004.klinika u hap  ne fillim me nje  dhome pune  ,dhe filloi te zgjerohej  per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pac...
02/07/2020 13:50

Klinika Davinci

Tirane | Rruga Dritan Hoxha 📣klinika davinci ofron shĂ«rbime tĂ« kirurgjisĂ« estetike, oto-rino-laringlologjisĂ«, mbjelljen e flokĂ«ve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale pĂ«r fytyrĂ«n dhe trupin.👉stafi mjekĂ«sor i s...
26/06/2020 17:44

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
26/06/2020 17:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim