klinika gjinekologjike bylykbashi tirana

Klinika Petal

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika petal📣👉misioni i klinikës gjinekologjike “petal” është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jet...
10/04/2021 12:14

Klinika Europiane E Syve

Tirana | Komuna e parisit 👁klinika europiane e syve👁👉klinika europiane e syve eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga mjeku okulist kirurg dr. kastriot borici.📍adresa :dhenbsp;rr medar shtylla ( komuna e parisit) ...
10/04/2021 10:05

Klinika Mjekesore Roma

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite 🩺klinika mjekesore roma🔬👉ofron disa sherbime:dhenbsp;✅kardiologji✅semundje infektivedhenbsp;✅dermatologji✅endokrinologji✅gjinekologji✅laborator analizashdhenbsp;📍adresa :dhenbs...
09/04/2021 20:21

Klinika Hipokratio

Korce | Qender 📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh. ajo ju vjen ne ndihme me te gjitha llojet e ekzaminimeve te certifikuara sipas 'paster' rinovimi i...
09/04/2021 10:37

Qendra Orthodhokse Diagnostike Ungjillezimi

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
07/04/2021 17:00

Klinika Diamed

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika diamed📣📍adresa :  rruga "gjike kuqali" tirana, albania ...
06/04/2021 20:31

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
06/04/2021 16:43

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
06/04/2021 11:15

Klinika Vital

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh të kujdesit shëndetësor parësor. këto poliklinika janë një sistem i domosdoshëm ambulator në n...
05/04/2021 08:10

Klinika Adc (ana Diagnostic Center)

Tirana | Zone Periferike Klinika adc (ana diagnostic center)klinika qe ju mundeson sherbime obstetrike- gjinekologjike, qender fekondimi ( ivf), laborator mjekesor biokimik dheamp; mikrobiologjik.tek ne do te gjeni perkushtim...
03/04/2021 14:23

Klinika Mjekesore Ndreu

Durres | Qender 🩺klinika mjekesore ndreu🩺👉klinike mjekesore dhe radiologjike. tek ne mund te beni grafi te llojeve te ndryshme,spirometri,testin mantoux per tuberkulozin ,echo abdominale,te carotideve,dopple...
03/04/2021 11:26

📣klinika Dermolife📣

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ...
27/03/2021 11:09

Klinika Mjekësore Ikeda

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika mjekësore ikeda📣👉klinika ikeda: vizita mjekesore; laborator: klinik-biokimik; bakteriologjik; histologjik; markues tumoral; ekografi; kardiologji; radiologji; kirurgji.📍adresa:dh...
27/03/2021 10:06

San Luca KlinikË MjekËsore

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes San luca klinikë mjekësore të obliguar për të dhënë kujdesin më të mirë! klinika san luca, e pozicionuar në zemër të qytetit të tiranës, ju ofron një gamë të gjerë shërbimesh...
25/03/2021 17:04

Holistic Esthetic-depilime Per Femra Dhe Meshkuj

Durres | Qender Qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
24/03/2021 15:09

Klinika Davinci

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Klinika davinci ofron shërbime të kirurgjisë estetike, oto-rino-laringologjisë dhe mbjelljen e flokëve si edhe trajtime estetike jo kirurgjikale për fytyrën dhe trupin. shërbimet qe do të ...
24/03/2021 07:01

Klinika Obstetrikale Gjinekologjike

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Rreth neshklinika obstetrikale gjinekologjike "bylykbashi" , tirane pershendetje ! faleminderit qe vizitoni  faqen zyrtare te klinikes "bylykbashi" klinika obstetrikale - gjinekologjike  "bylykbas...
23/03/2021 14:16

Shitet Bombul Oksigjeni +reduktor Dhe Gote

Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shitet bombul oksigjeni +reduktor dhe goten.per me shume info na kontaktoni ...
17/03/2021 14:09

Poliklinika Dermolife Kirurgjia Estetike Italiane Tirane

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Poliklinika dermolife kirurgjia estetike italiane tirane ofron sherbime te ndryshme per t'u ndjere mrekullueshem ne cdo dite te jetes tuaj. fytyra rimodelimi i hundes, qepallat, qeskat e syve, r...
08/02/2021 13:23

Klinika Pediatrike Diamant

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 📣klinika pediatrike diamant ndodhet perballe parlamentit. ajo ofron vizita pediatrike per specialitete te ndryshme nga mjek specialist e profesionist. kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime labo...
07/02/2021 00:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim