340x230    340x230

🏡 heqja e nishaneve

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
02/12/2022 13:55

Zona: Komuna e parisit
Klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes ne stamboll,turqi gjendet dhe ne shqiperi duke ofruar sherbim me profesionalizmin me t...
01/12/2022 11:09

Zona: Qender
🎗  cdo grua nuk duhet të harrojë kurrë që shëndeti ka një ndikim te rendesishem në jetën e saj. për të siguruar shëndetin, është e nevojshme jo vetëm që të trajtohen në kohë, por...
30/11/2022 18:03

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Qendra orthodhokse diagnostike “ungjillezimi”nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore ...
30/11/2022 14:23

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👁klinika e syrit “internacional”👁👉ne klinike nuk ofrojme vetem zgjidhjen e cdo problemi kirurgjikal te syrit por mendojme dhe per te gjithe pacientet qe kane nevoje per syze madje dhe per...
29/11/2022 15:22

Zona: Qender
📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh.qendra ofron:dhenbsp;-shpejtesi dhe saktesi e gjithe games se analizave, per te gjitha specialitete...
26/11/2022 12:40

Zona: Zone Periferike
Klinika adc (ana diagnostic center)klinika adc eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e mjekesise ne shqiperi me kater kolonat e saj: ivf center adc, anafarma distributor farmaceutik, ana dia...
25/11/2022 20:03

Zona: Kodra e Diellit
👉ne nje ambient te ngrohte e mikprites per ju dhe femijen tuaj, me aparatura bashkekohore, ofrojme perkujdesje per shendetin e femijeve.👉pervoja e punes me teper se 20 vjecare si pediater prane ...
25/11/2022 19:55

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
🧬klinike alergologjie ofron ekzaminim e te ndryshme per diagnostikimin e te gjitha semundjeve alergjike. 🩺👉konsulta alergologjie 👉prova alegologjie ne lekure ( prick test )✅– per aler...
23/11/2022 17:02

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jetë të gjatë e të shëndetshme.👉 klinika o...
21/11/2022 10:20

Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;së bashku do të kujdesemi për shëndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizë dh...
19/11/2022 14:37

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🎀 klinika “femën” është një qendër mjekësore e specializuar për shëndetin e grave dhe vajzave. duke qenë një qendër e themeluar fillimisht nga gjinekologë, në themel të shërbimev...
19/11/2022 11:05

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🔬klinika gliozheni👉klinika “gliozheni” ka një historik mjaft të vjetër të aktivitetit të saj mjekësore.ajo është krijuar për herë të parë në korçë, në vitin 1905, kur mjeku p...
18/11/2022 13:03

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
📣klinika pediatrike diamantdhenbsp;📣klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj.dhenbsp;🔹kryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.🔹staf i kualif...
16/11/2022 16:44

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Sherbim infermieri ne banes ne cdo orar . eksperienc pune 15- vjecare ofrojme sherbime : injeksione i/v i/m s/c marrje gjaku per analiza perfuzione (serume) vendosje kateteri urinar vendosje son...
16/11/2022 13:23

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika endoskopike lavita🩺klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskopike....
15/11/2022 13:41

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
14/11/2022 18:07

Zona: Qender
 📣klinike fizioterapie prifti 📣nje jete pa dhimbje = nje jete te lumtur👉trajtohen: ✅spondiliatoza ✅paraliza ✅trompza ✅hernie diskale etj👉korrektesia, profesionalizmi, perkujde...
14/11/2022 13:34

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika mjekësore ikeda📣klinika ikeda eshte nje institucion shendetsor jo publik, qe ushtron veprimtarine ne fushen e sherbimeve mjekesore qe prej muajit dhjetor te vitit 1995.sot klinika iked...
14/11/2022 13:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të ...
12/11/2022 10:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim