health and beauty services tek lumi lana bulevard tirana

Klinika Dentare Begaj

Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi 🦷klinika dentare begaj🦷👉implantologji ortodonti proteze (fikse dhe mobile) konservative endodonti paradontologji kirurgji orale fillers(ac.ial).📍adresa :dhenbsp;rruga e durresit, pallati 1...
26/01/2021 12:50

Klinike Dermatologjike Entela Shkodrani

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinike dermatologjike entela shkodrani📣👉ofron keto sherbime:✅dermatologji✅dermatologji kirugjikale👉dermatologji kozmetikedhenbsp;📍adresa: blv gjergj fishta, tirane, albania ...
25/01/2021 18:33

Klinika Europiane E Syve

Tirana | Komuna e parisit 👁klinika europiane e syve👁👉klinika europiane e syve eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga mjeku okulist kirurg dr. kastriot borici.📍adresa :dhenbsp;rr medar shtylla ( komuna e parisit) ...
25/01/2021 16:13

Klinika Hipokratio

Korce | Qender 📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh. ajo ju vjen ne ndihme me te gjitha llojet e ekzaminimeve te certifikuara sipas 'paster' rinovimi i...
25/01/2021 13:15

Klinike Dermatologjike A-derma

Tirana | Don Bosko 🦷klinike dermatologjike a-derma🦷📍adresa: don bosko, pallati i dyte majtas, gener..tirane albania ...
23/01/2021 14:12

Klinika Petal

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika petal📣👉misioni i klinikës gjinekologjike “petal” është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jet...
23/01/2021 14:10

Klinika Gjinekologjike Endoskopike Gea

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard klinika gea ofron: *vizita gjinekologjike *eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d *ndjekje shtatzanie *kolposkopi *pap-test *trajtim infertiliteti *hysteroskopi diagnostikuese dhe operative...
18/01/2021 12:26

Klinika Mjekësore Ikeda

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 📣klinika mjekësore ikeda📣👉klinika ikeda: vizita mjekesore; laborator: klinik-biokimik; bakteriologjik; histologjik; markues tumoral; ekografi; kardiologji; radiologji; kirurgji.📍adresa:dh...
16/01/2021 19:07

Qendra Orthodhokse Diagnostike 'ungjillezimi'

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te ...
14/01/2021 12:27

Klinika Biomed

Tirana | Rruga Dritan Hoxha Klinika biomeddhenbsp;ortopedia dhe trauma sportive, reumatologjia dhe patologjite autoimune, psikologjia, imazheri, grafi digitale, laborator mjekesor etjadresa: rruga dritan hoxha, pallatet hawaii, ...
13/01/2021 12:27

Klinika Albrus

Vlore | Qender 🔬klinika albrus👁👉syze, lente kontakti, proteza syri, vizita optomtrike okulistike, operacione ambulatore, a-b scan, topografi korneale, oct, fushë vizive, matje e tensionit okular.📍adresa...
11/01/2021 14:16

Klinika Diamed

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 📣klinika diamed📣📍adresa :  rruga "gjike kuqali" tirana, albania ...
07/01/2021 13:55

Klinika Adc (ana Diagnostic Center)

Tirana | Zone Periferike Klinika adc (ana diagnostic center)klinika qe ju mundeson sherbime obstetrike- gjinekologjike, qender fekondimi ( ivf), laborator mjekesor biokimik dheamp; mikrobiologjik.tek ne do te gjeni perkushtim...
04/01/2021 16:21

Klinika Radovani

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru 🩺klinika radovani🩺👉klinika jonë është e para klinikë që ka trajtuar profesonalisht aparatet e dëgjimit në shqipëri. që nga krijimi i saj më 1998, ajo ka ardhur duke e rritur vazhdim...
02/01/2021 15:55

Shine-klinike Kirurgji Estetike

Tirana | Komuna e parisit 📣klinika e kirurgjise estetike shine ju ofron trajtime micro- kirurgjikale , trajtime kundra plakjes dhe estetike nga staf i specializuar dhe aparatura bashkekohore.👉shebimet qe ofrondhenbsp; dh...
30/12/2020 14:54

Laborator Intermedica

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Laborator intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të ...
28/12/2020 16:26

Klinika Mjekesore Ndreu

Durres | Qender 🩺klinika mjekesore ndreu🩺👉klinike mjekesore dhe radiologjike. tek ne mund te beni grafi te llojeve te ndryshme,spirometri,testin mantoux per tuberkulozin ,echo abdominale,te carotideve,dopple...
24/12/2020 16:51

Klinika Gjinekologjike Lindi

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣klinika gjinekologjike lindi🩺👉sherbimet :✅ndjekje shtatzenie ✅eko gjinekologjike ✅eko obstetrikale ✅vizite gjinekologjike ✅kolposkopi ✅pap test✅analiza laboratorike ✅nderprer...
16/12/2020 15:15

Klinika Gjata

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik 🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
08/12/2020 12:35

Klinika Vital

Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl 📣klinika vital📣👉“dhenbsp;klinikat vital” ofrojnë një gamë të gjerë shërbimesh të kujdesit shëndetësor parësor. këto poliklinika janë një sistem i domosdoshëm ambulator në n...
07/12/2020 12:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim