🏡 zogu i ziy

🕵 Online 31 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

Jepet Apartament Me Qera

40,000 Leke

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.57 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament me qera ne kat te 3 , 2 dhoma dhe kuzhine ( kuzhina eshte e mobiluar)rruga "mihal grameno" 150dhenbsp; m larg shkolles se baletit.cmimi: 40.000 leke ne muaj...
11/07/2020 13:47

Qera, Vilë, Qendër

1,500 Euro

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
3
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp16730vila ndodhet në qendër. informacione mbi vilën :• sipërfaqja 270m2 total, 120m2 secili kat.• strukturë 3-katëshe.organizimi :- kati i parë :• 2 ambiente,mundësi ndarje ne tre amb...
11/07/2020 13:32

Apartament 1+1 Per Qira, 21 Dhjetori

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqedhenbsp; 60 m² , ne 21 dhjetor , ne nje zone shume te mire te tiranes.dhenbsp;dhenbsp;ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet nga ...
11/07/2020 12:55

Apartament 1+1 Per Qira , Bill Klinton

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
4
Tirane | Kodra e Diellit Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqedhenbsp; 76m² ne rrugen bill klintondhenbsp; ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet nga sal...
11/07/2020 12:51

Apartament 1+1 Per Qira Ne Rrugen E Kavajes

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
2
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 66m2. ndodhet ne rrugen e kavajes, prane kompleksit delijorgji. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me...
11/07/2020 12:49

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar Ne Rrugen

420 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
6
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen fortuzi ne qender te tiranes, pas ministrise se drejtsise me sip 116 m2. apartamenti eshte ne katin e 6-te ne nje pallat te ri 9 - katesh me ashensor dhe me p...
11/07/2020 12:32

Apartament 2+1 Me Qira + Garazh Prane Vasil Shanto

390 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qira apartament 2+1 ne bllok, prane lsi.apartmenti ka nje siperfaqe prej 110m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues .apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i organizuar ne dy dh...
11/07/2020 12:21

Jepet Apartament 3+1 Kopeshti Botanik

400 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet apartamentdhenbsp; 3+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore punime cilesore te shtruara me parket i pabanuar me pare punime eksta hapesira te bollshme d...
11/07/2020 12:16

Apartament 2+1 Në ‘’don Bosko’’ .

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
9
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qera super apartament 2+1 në ‘’don bosko’’ . apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të tiranës, ndodhet në katin e ix-të, me një sipërfaqe prej 96 m2. me një organ...
11/07/2020 12:12

Apartament 2+1 Me Qera Te Kodra E Diellit

330 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e kodres se diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar.hyrja eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi + sallon de...
11/07/2020 09:36

Hyrje 2+1

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera apartament 2+1 kati 5 total i kateve 7 mbrapa xhamise xhura. ...
11/07/2020 12:00

Apartment Me Qira 1+1 Prane “harry Fultz”

280 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira apartament 1+1 prane ''harry fultz''apartmenti ka nje siperfaqe prej 65m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues .apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , 1 dhome n...
11/07/2020 11:56

Super Apartament Per Qera Tek Banka E Shqiperise, 2+1 I Mobiluar

550 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5 ne pallat egzistues, pa ashensor.apartamenti ka nje siperfaqe 70 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje , dy dhoma gjumi qe te dyja me krevat dopio, nje tuale...
11/07/2020 11:30

Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Pallateve Agimi Ne Tir

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
5
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Ne zonen e bllokut, prane pallateve agimi, japet me qera apartament 1+1, pallat ekzistues, siperfaqe 50 m², kati 5, i gjithi i mobiluar, tualet, orientim me diell.jepet me qera 300 euro ne muaj...
11/07/2020 11:16

Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Pallateve Agimi Ne Tir

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4219163ne zonen e bllokut, prane pallateve agimi, japet me qera apartament 1+1, pallat ekzistues, siperfaqe 50 m², kati 5, i gjithi i mobiluar, tualet, orientim me diell.jepet me qera 300 euro ne ...
11/07/2020 11:08

Apartament 2+1 Me Qera Ne Vile Rruga Elbasanit Prane Universitetit Lua

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4251107rruga elbasanit prane universitetit luarasi, jepet me qera apartament 2+1 ne vile, siperfaqe 110 m², kati i dyte, i mobiluar totalisht, korridor shperndares me parket, 2 dhoma gjumi, dhome ...
11/07/2020 10:57

Apartament 1+1 Me Qera Tek Rruga Elbasanit Prane Mullirit (id 4211487)

245 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4211487rruga elbasanit prane bar mullirit, japet me qera apartament 1+1 68 m², kati 4, pallat i ri me ashensor, sallon i madh, ka te mobiluar dhomen e gjumit, kondrabufe, frigorifer, lavatrice, ba...
11/07/2020 10:41

Apartament 2+1 Me Qera Te Kodra E Diellit

330 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament 2+1 me qera ne zonen e kodres se diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe shume mire te administruar.hyrja eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi + sallon de...
11/07/2020 09:36

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr ( Gjykata )

310 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Super ap 1+1 ne myslym shyr me te gjitha kushtet prane gjykates shkalles larte per me teper na kontaktoni ne 0682020371...
11/07/2020 09:07

Super Ap 2+1 Te Liqeni Thate Kompleksi Fz

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Super ap 2+1 tek liqeni thate ne nje kompleks super te qete ne fz construksion ap eshte i mobiluar ne menyre moderne per me teper na kontaktoni 0682020371...
11/07/2020 09:06

Super Ap 2+1 Ne Vasil Shanto Afer Uet

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Apartament 2+1 ne vasil shanto (afer universitetit europian te tiranes)uet ,e mobiluar me te gjitha kushtet kati i 5-te me orjentim j-l,cmimi 400 euro per me teper na kontaktoni 355682567777...
11/07/2020 09:06

Super 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Afer Rezidenca 1 )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Super ap 1+1 tek kodra e diellit afer rezidences 1 super e mire me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni ne 0682020371...
11/07/2020 09:06

Super Ap 2+1 Ne Don Bosko

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
88.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 2+1 ne don bosko,kati i 7-te banim,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...
11/07/2020 09:06

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Vizion +)

400 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 1+1 ne don bosko(te vizion +)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro...
11/07/2020 09:06

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko Te Almark

330 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 1+1 ne don bosko te almak e mobiluar ne menyre moderne kati i 4 -te me ashensor per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro...
11/07/2020 09:06

Super Ap 3+1 Tek Rezidenza Kodra E Diellit 1

650 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
147.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Super ap 3+1 me te gjitha kushtet super hapsire dhe dubleks ne nje nga zonat me te sigurta dhe te qeta tek rezidenca kodra e diellit 1 per nje jetese me te mire per me teper na kontaktoni 0682567777...
11/07/2020 09:06

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim