🏡 zogu i si

🕵 Online 24 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

270 Euro - Me Cdo Pajisje A++ Ne Ali Dem ( 1+1 Perfekt) Fiks Te Bkt- Lindje Komp

1+1 i mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik  apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondicionere ...
25/02/2021 21:48

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
0.69 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
26/02/2021 22:58

300 Euro - 2+1+2ballkone+2vende Parkimi (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Bere Per Vete

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.75 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak ...
26/02/2021 21:15

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
2
1.23 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
26/02/2021 19:38

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Qendër(pro+18983)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
11
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar ne qender.informacion mbi apartamentin• sipërfaqja e apartamentit 120m2.• kati 11organizimi• salloni i ndënjes• ambjenti i gatimit• 2 dhoma gjumi• 2 tua...
26/02/2021 17:56

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Bllok , Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
1.02 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar tek sheshi willson !informacion mbi apartamentin :• sipërfaqja e apartamentit 115m2.• kati 4organizimi:• salloni i ndënjes• ambjenti i gatimit• 2 dhoma gj...
26/02/2021 17:56

800 Euro - Qera, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
4
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Apartament 2+1, pranë pazarit të ri, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 93 m2.• kati i 4 banim.organizimi :• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjum...
26/02/2021 17:56

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
8
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dhenbsp;2+1, mapartamenti është i pozicionuar në myslym shyriinformacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 8• sipërfaqe : 130 m2• kubaturë e rregullt• orientim: jug - lindje• dri...
26/02/2021 17:55

330 Euro - Qera, Apartament 2+1,tek Shallvaret!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
0.33 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id: pro+19590apartamenti është i pozicionuar tek shallvaret!informacion mbi apartamentin :• sipërfaqja e apartamentit 85m2.• kati 5organizimi:• salloni i ndënjes• ambjenti i gatimit• 2 d...
26/02/2021 17:55

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
26/02/2021 22:58

245 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Misto Mame, Kat Vile

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepen me qera apartamente 1+1 ne misto mame prane ukt. apartamentet jan te mobiluara me hyrje me vete.me siperfaqe 65 m2. te pabanuara me pare. ...
25/02/2021 10:12

300 Euro - Qera,apartament 1+1,unaza E Re

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.dhenbsp;apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, te kompleksi green citydhenbsp;informacion mbi apartamentin:dhenbsp;• kati i 6dhenbsp;• ...
26/02/2021 17:55

350 Euro - Qera, Apartament 1+1, Sami Frasheri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në rrugen sami frasheri prane drejtorise se policiseinformacion mbi apartamentin:• kati i 5• sipërfaqa e apartamentit 68 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar...
26/02/2021 17:55

800 Euro - Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Shume Ndricim !

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
134.00 m2
Kati
10
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id: pro+19622apartament me qera ne zonen e bllokut, rruga lidhja e prizrenit•siperfaqja 134m2 neto•kati 10 me ashensor•3 dhoma gjumi•1 sallon ndenje dhe kuzhina•2 tualete•2 ballkone•orie...
26/02/2021 17:54

390 Euro - Qera, Apartament 2+1,komuna E Parisit, Tiranë(pro+19261)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
2
1.96 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në zonen e komunes se parisit, prane kristal center.dhenbsp;informacion mbi apartamentindhenbsp;•ndërtim i ridhenbsp;• kati 2dhenbsp;• me ashensordhenbsp;• ...
26/02/2021 17:54

350 Euro - Apartament Me Qira Te Liqeni I Thate

2+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.45 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Jepet me qira apartament te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. mobilimi eshte shume i m...
26/02/2021 14:39

250 Euro - Qera, Garzoniere, Bllok, Tirane

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
1
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në rrugen vaso pasha, bllokinformacion mbi apartamentin:• kati i 1• sipërfaqa e apartamentit 53 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon;• ambient...
26/02/2021 17:54

27,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore kati 3 me ashensor pallat i ri i mire administruar apartamenti ka te gjitha paisjet elektroshtepiake cmimi 27000leke/muaj vetem fam...
26/02/2021 17:48

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
6
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartamenti është i pozicionuar te universiteti europian i tiranes.informacion mbi apartamentin •ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqe : 85 m2• orientim: jug - lindje • drite natyrale ne çd...
26/02/2021 17:16

1,000 Euro - Apartamente 3+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Credins Bank Ne Tirane (id 423

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4231200ne bllok, prane credins bank, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 140 m², kati 5 me ashensor,cdo dhome me kondicioner, 2 tuale...
26/02/2021 17:15

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Bllok,tiranë.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ...
26/02/2021 17:04

550 Euro - Qera, Apartament 2+1, Qender

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
26/02/2021 17:01

700 Euro - Qera, Apartament 2+1, Blloku

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
9
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Qera, apinformacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 9• sipërfaqe : 110 m2• orientim: jug - lindje• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregullt• ashensororganizimi :• s...
26/02/2021 17:01

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tek Pazari I Ri!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
3
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Apartamenti ndodhet pranë dyqanit të neptunit.tiranë.informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja: 74m2.• kati 3.organizimi :• ambient ndenje.• 2 dhoma gjumi.• tualet me dritaredetaje të...
26/02/2021 17:01

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
26/02/2021 19:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim