🏡 tek ish ekspozita

🕵 Online 225 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
24/09/2020 10:15

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
73.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

Qera, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë Pri17651

550 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
13
Kati
(0.83 Km nga qendra)
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartamenti është i pozicionuar në zonen e ish ekspozites.informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit : 120 m²•ndërtim i ri • kati i 13 banim • orientim: perendim • dokume...
22/09/2020 18:39

1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelber

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik  apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondicionere ...
23/09/2020 18:39

Jepet Super Apartamenti 2+1 Tek Liqeni I Thate

540 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet apartament me qera tek liqeni i thate,me pamje nga liqeni artificial dhe liqeni i thate. apratamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo me jakuzi.eshte i mobiluar...
24/09/2020 12:26

Jepet Apartament 1+1 Tek Rruga Elbasanit(prane Shkolles Se Mesme Te Gj

390 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1, 75 m2, kati i 3-te, i ndodhur ne rrugen e elbasanit, prane shkolles se mesme te gjuheve te huaja, asim vokshi. i mobiluar ne menyre komode dhe bashkekohore. per me teper ...
24/09/2020 12:03

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Fiore Di Bosko )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 1+1 ne don bosko(tek fiore di bosko)e mobiluar ne menyre moderne,e re,dhe e pa banuar me pare,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro ...
24/09/2020 11:44

2+1+ballkon (100 M2) Tek Diplomat 2(blv. Bajram Curri) Parkim I Garant

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qera apartament 2 + 1 + ballkon, i madh (100 m2) tek diplomat 2 (blv. bajram curri - buze rruge me pamje nga lana) - parkim i garantuar | sistem kapot | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo d...
24/09/2020 11:34

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
24/09/2020 11:27

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
23/09/2020 23:22

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 10:53

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
22/09/2020 22:25

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
24/09/2020 11:26

Shtepi Me Qera

32,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
2.39 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Shtepia e mobiluar me te gjithe elektroshtepiaket e duhura ...
24/09/2020 11:04

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
24/09/2020 10:58

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 10:53

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
24/09/2020 10:48

📣jepet Garsoniere Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet garsoniere me qera📌garsoneria ndodhet shume prane fakultetit ekonomik▪️eshte e kompletuar per studenta ▪️eshte e organizuar ne:•dhome e cila ka kuzhine te kompletuar, kondici...
24/09/2020 10:46

Jepet Me Qera Ap 1+1 Ne Pallat Te Ri Me Ashen Te Ish Ekspozita

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
10
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet ap 1+1 me qera ne zonen e ish ekspozites prane supermarket conad ose te trendafili i bardhe si vendodhje• siperfaqe 63m2• kati 10 pall ri ashens me 12 kate• 1 dhome gjumi• sallon+ambient...
24/09/2020 10:41

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
24/09/2020 10:34

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Xhamise Ne Tirane (i

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4211512rr.kavajes, prane xhamise, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore , siperfaqe 64 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, parket, orient...
24/09/2020 10:30

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
24/09/2020 10:30

Qera, Id 4231064, Apartament 3+1, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori

400 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
8
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 423106421 dhjetori, rruga frederik shiroka, jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 120 m2, kati 8 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, ballkon, dy tualete, njera me dritare, kondicio...
24/09/2020 10:30

Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender Prane Galerise Ne Tirane (id 4221885

600 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
9
103.30 Km
nga qendra
Tirane | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Id 4221885qender, prane ish kinema 17-nentori , jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 9 me ashensor, kondicioner, tualet, bal...
24/09/2020 10:30

Apartament 2+1 Me Qera Ne Katin E 2 Te Nje Vile Ne Rrugen E Durresit P

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
2
31.60 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4251117rruga durresit, prane ministrise se arsimit, jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje vile, siperfaqe 125 m²,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 2, 2 kondicioner, tualet...
24/09/2020 10:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim