🏡 te spitali hygeya

🕵 Online 84 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
21/10/2020 18:18

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto,pas Uet

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qera apartamet 2+1 tek universiteti uet. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.eshte plotesisht i mobiluar dhe ne gjendej shume te mire.ndodhet ne nje nga zo...
23/10/2020 12:33

550 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Bllok

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 2+1 ne bllokne nje nga zonat me te mira te tiranes jepet apartement me qera . apartamenti ndodhet ne bllok dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje kuzhine te madhedhenbsp;...
23/10/2020 12:31

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko.apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar.apartamenti lirohet ne daten 19 nen...
23/10/2020 12:21

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
23/10/2020 11:58

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Sheshi Uillson.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
8
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartamenti 1+1, tek sheshi uillson.apartamenti eshte 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.hapesire e bollshme.eshte i organizuar ne dhome ndenje, ...
23/10/2020 11:49

360 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna Parisit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qera apartament 1+1,80 m2, kati 4 i nje pallati .apartamenti ndodhet tek komuna parisit perballe kika 2.eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo,ballkon,vend parkimi...
23/10/2020 11:40

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
23/10/2020 11:33

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
23/10/2020 10:22

380 Euro - 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
22/10/2020 19:43

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
23/10/2020 11:17

25,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
47.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet shtepi me qera tek fakulteti i mjekesis e mobiluar, dhome me dritare nga dielli + kuzhine + ballkon nga dielli+banjo me vaske dhe me dritare+ bodrum i vecante nga dhoma ku mund te vendoset nje k...
23/10/2020 11:05

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 250 € /muaj Id: Opp+18103

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në fresk, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 98 m2. • kati i 3-të . • orientim jug-lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambje...
23/10/2020 10:50

18,000 Leke - Jepet Me Qera Nje Banese 1+1 Brenda Nje Vile *te Blloku Vilave, Park*

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
2.12 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera banese 1+ 1 e nje vile. banesa eshte e pershtatshme per studente, single ose cifte. e kompletuar, moderne dhe me te gjitha punimet e bera. siguria eshte e garantuar, pasi vila eshte e rr...
23/10/2020 10:45

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
23/10/2020 10:22

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
23/10/2020 10:09

1,000 Euro - Vile Me Qera, Rruga E Kavajes, Prane Bllokut Te Ambasadave Ne Tirane (

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4251079rruga e kavajes , prane bllokut te ambasadave  jepet me qera vile 2 kateshe, 3+1, siperfaqe 145 m², kondicioner ne cdo dhome, oxhak me dru, parket, 2 tualete, ballkon, sistem alarmi, gjene...
23/10/2020 09:51

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga Kavajes

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1,80 m2, kati 3 i nje pallati.apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes,prane gjimnazit arben broci.eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo,ballkon,...
23/10/2020 09:51

600 Euro - Qera, Id 4231056, Apartament 3+1, Bllok, Rruga Pjeter Bogdani

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
170.00 m2
Kati
8
0.79 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4231056bllok, rruga pjeter bogdani, prane shkolles ” 11 janari”, jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 170 m2, kati i 8, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, apartamenti eshte i perbere nga a...
23/10/2020 09:47

500 Euro - Apartamente 3+1 Me Qera Ne Don Bosko Prane Kompleksit Vizion Ne Tirane

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4231176don bosko, prane kompleksit vizion, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 117 m², kati 5 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, ...
23/10/2020 09:46

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , Kompleksi Ana

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
1.25 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 85 m2, ndodhet te qytet studenti, kompleksi ana.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.dhenbsp;ndodhet ne katin e 2,...
23/10/2020 09:34

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
23/10/2020 09:30

36,000 Leke - Jap Apartament 2+1 Tek Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jap apartament 2+1 tek ish parku...
23/10/2020 09:30

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim