🏡 te spitali hygeja

🕵 Online 79 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
27/10/2020 13:35

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

35,000 Leke - Jap Me Qera Rruga E Durresit Prane Hotel Colosseo

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qera 2 + 1 + ballkon + terrac e perbashket eshte i kompletuar me te gjitha mobiljet me kondicioner dhe televizor 42 polsh. jane te gjitha ne gjendje shume te mire apartmaneti nd...
28/10/2020 09:01

400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(spitali amerikan  3)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,jepet per here te pare,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmim...
28/10/2020 08:16

380 Euro - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 1+1 te komuna e parisit! apartamenti eshte i mobiluar ne stilin modern. eshte pjese e nje kompleksi te ri ne fillim te komunes se parisit! prefe...
28/10/2020 08:11

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
28/10/2020 07:26

330 Euro - Ne Lokacion Premium, Apt 2+1+bllk (qender - Piazza) I Kompletuar | Par

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
0.60 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1+ballkon, ne qender - afer piazzas (super lokacion) i kompletuar me mobilim cilesor | parket | kondicioner dhe cdo pajisje | hapesire e bolleshme, ndricim perfekt | dritare me grila | tu...
28/10/2020 03:15

500 Euro - Super 2+1 Tek Komuna Parisit ( Kika 2 )

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek kika 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 6-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro...
28/10/2020 01:40

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

400 Euro - Fiks Fiks Te **sheshi Wilson ( Me Pamje) 1+1+bllkn (94m2) Me Ngjyra Te

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
94.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
28/10/2020 01:32

350 Euro - Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Aa)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate,e mobiluar ne menyre moderne ,kati i 4-te banim me siperfaqe  120 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro ...
28/10/2020 01:37

330 Euro - Super Ap 1+1 Te Komuna Parisit ( Kika 2 ))

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartmenti 1+1, tek komuna parisit (kika 2), kati i 4-er me ashensor dhenbsp;, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 330€...
28/10/2020 01:36

350 Euro - Super 1+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 tek kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne mw te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
28/10/2020 01:34

400 Euro - Fiks Fiks Te **sheshi Wilson ( Me Pamje) 1+1+bllkn (94m2) Me Ngjyra Te

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
8
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
28/10/2020 01:32

400 Euro - Apartament 1+1+garazh Me Qera, Kodra E Diellit 1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet me qera apartament 1+1 ne rezidencen kodra e diellit 1. apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim. hyrja eshte e organizuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gj...
28/10/2020 01:31

250 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 , 42m2+ 150m2 Tarraca ,bulevardi Zogu I P

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
42.00 m2
Kati
10
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,bulevardi zogu i pare pran hotel ideadhenbsp;pallat i ri dhenbsp;dhenbsp;kati i 10me ashensororganizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashk...
28/10/2020 01:30

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
28/10/2020 01:24

280 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Rrugen E Kavajes !!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e kavajes, perballe policise bashkiake me siperfaqe 87 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe eshte totalisht i mobiluar. organizohet nga...
28/10/2020 00:16

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
27/10/2020 23:43

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
27/10/2020 21:57

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
27/10/2020 21:54

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
27/10/2020 21:40

300 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga 5 Maji ( Pjes Vile )))

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Apartmenti 2+1, rruga 5 maji , dhenbsp;kati i 3-te( pjese vile),i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 300€...
27/10/2020 21:30

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim