🏡 te hako

🕵 Online 62 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
30/11/2020 09:47

29,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Astir

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 75m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me ...
30/11/2020 11:24

350 Euro - Shtëpi Private E Mrekullueshme !

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Shtëpia private është e rinovuar e gjitha me plan dhe kushte europiane për t'ju përgjigjur kërkesës së izolimit akustik dhe termik. kjo është bërë e mundur falë sistemit kapot dhe dyerve ...
30/11/2020 11:13

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 400 € /muaj Id: Pri+

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
7
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar tek kompleksi veneto.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 125 m2.• kati i 7.organizimi:• ambjent ndenjie.• ambjent gatimi.• 2 dhoma gjumi.• ...
30/11/2020 11:10

2,000 Euro - Qera, Vilë, Sauk, Tiranë, Pri+18717

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
500.00 m2
Kati
3
3.25 Km
nga qendra
Tirane | Sauk Vila është e pozicionuar në zonën e saukut.• informacion mbi vilën:• ndërtim 3 katësh.• 500 m2 ndërtim.• 400 m2 truall.• organizimi:• sallon ndenje.• ambinet gatimi.• 8 dhoma g...
30/11/2020 11:08

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Pri+18531

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
7
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik.informacion mbi apartamentin:• kati i 7.• sipërfaqa e apartamentit 84 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon:• sall...
30/11/2020 11:08

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18719

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik ...
30/11/2020 11:07

370 Euro - Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18641

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e liqenit të thatë.
informacion mbi apartamentin:
• kati i 2 banim
.• sipërfaqja e apartamentit: 65 m2.
• sallon ndenje.• ambient gatimi.• 1 dhomë ...
30/11/2020 11:07

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë. 500 € /muaj Id: Pri+183

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 100 m2• kati 6 banim• orientim: lindje-perëndimorganizimi :• salloni i ...
30/11/2020 11:06

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
29/11/2020 10:35

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.82 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1.👉apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme te vendit ,me facilitete te ndryshme perreth.☑️gjendja : e mobiluar🔹hyrje : 1+1siperfaqja : 70 m2kati : 6esht...
30/11/2020 09:53

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë, Pri+18714

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
2.13 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik • informacion mbi apartamentin:• ndërtim i 2020• kati i 4• sipërfaqja e apartamentit: 130 m2organizimi:• sallonin e ndenjes• ambjentin e gatimit• 2 dhoma gjumi• 2 tualete• ballkon ...
30/11/2020 11:05

320 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë, Pri+18544

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik.informacion mbi apartamentin:• kati i 2• sipërfaqa e apartamentit 85 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon:• sal...
30/11/2020 11:03

1,200 Euro - Qera, Apartament, Rruga E Kosovarëve, Tiranë, Pri+18690

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
4
1.47 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonën e rrugës kosovarëve.informacion mbi apartamentin:• kati i 4 banim.• sipërfaqa e apartamentit 117 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe dispono...
30/11/2020 11:03

1,300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Garda, Tiranë, Al18659

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar pranë gardës, tiranë.informacion mbi apartamentin:• kati i 4 banim.• sipërfaqja e apartamentit : 115 m2.• orientimi : perëndim.• dokumentacioni : me hipo...
30/11/2020 11:01

400 Euro - Qera, Apartament 2+1+garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18705

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
146.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë• informacion mbi apartamentin:•ndërtim i ri• kati 4 banimi• sipërfaqja e apartamentit : 146 m2• dokumentacioni: me certifi...
30/11/2020 11:01

2,000 Euro - Qera, Vilë, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri+17700

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
450.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Vila ndodhet në zonën e kodrës së diellit..• informacion mbi vilën:• ndërtim 3 katësh• 450 m2 ndërtim• 700 m2 truall• kati i 1 disponon : • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimi...
30/11/2020 11:00

3,000 Euro - ▪︎vile Per Qira/ Rezidenca Long Hill

Ambjenti
5+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
2
6.98 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike ▪︎vile per qira/ rezidenca " long hill"▪︎luxury villa for rent/"long hill" rezidence▪︎long hill rezidence, një prej rezidencave me cilësinë më të lartë të ndërtimit. larmi fasilite...
30/11/2020 10:54

27,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1, Te Amerikan 2

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 80m2, ndodhet te rruga e dibres.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje+ ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 koridor, 1 ballkon.ndodhet ne katin e 1 palla...
30/11/2020 10:44

300 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1. I Mobiluar. Rruga ''fortuzi''

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
4
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 1+1, me sipërfaqe 56 m2, ne katin e katert te nje pallati pese katesh, pallat ekzistues , pa ashensor. ofrohet i mobiluar , në gjëndje të mirë, me kondicioner. organ...
30/11/2020 10:39

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Yzberisht

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
3
3.59 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite E mobiluar me uje 24 ore ...
30/11/2020 10:38

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , 114m2, 2 Banjo, 2 Ballkone, 1 Vend Parkimi,ka

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
4.71 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Apartament me qera 2+1 , 114m2, 2 banjo, 2 ballkone, 1 vend parkimi,kati 6, me ashensor,  e mobiluar, tek kthesa e kamzes prane terminalit te autobuzave  per me teper info ose nje vizite nga afer k...
30/11/2020 10:34

320 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit Prane Mbikalimit (id 4211

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4211542tek kodra e diellit, prane mbikalimit, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i paperdorur, siperfaqe 65 m², kati 1, kondicione...
30/11/2020 10:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim