🏡 stadiumi qemal

🕵 Online 167 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
04/03/2021 13:00

300 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
0.63 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes  jepet me qira apartament ne 2+1 në myslym shyr. apartamenti ndodhet ne katin e 5 pa ashensor. apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndjenje dhe një tualet. ka një mobi...
04/03/2021 16:00

480 Euro - Apartament 2+1 Per Qera Ne Selite, Prane Rezidences Kodra E Diellit 2

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
2.77 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Id 42211013ne selite prane rezidences kodra e diellit 2, jepet me qera apartament 2+1,dhenbsp; siperfaqe 100 m² .ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, apartamenti ka hyrje te vecante nga hyrja k...
04/03/2021 15:33

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira Per Biznes 1+1 Tek Rruga E Durresit Shum Afer

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
0.84 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qira per biznes 1+1 tek rruga e durresit shum afer qendresme siperfaqe 50m2. kati 2organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• dhom gjumi•1 ...
04/03/2021 15:33

200 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tufinë, Tiranë. 200 € /muaj Id: Opp+19648

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
4.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Qera, apartament 2+1, në zonën e tufinës.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 108 m2.• kati i 2 banim• orientim lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu...
04/03/2021 15:21

210 Euro - Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 210 € /muaj Id: Opp+18782

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
156.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 3+1, tek fresku, rruga xhon belushi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 157m2.• kati i 4.• orientim veri.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma g...
04/03/2021 15:21

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, Tiranë 600 € /muaj Id: Op

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
11
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati i 11.• orientim veri - perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, ...
04/03/2021 15:19

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19763

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 106m2.• kati 4.• orientim jug-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi,...
04/03/2021 15:19

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19762

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 107m2.• kati 4.• orientim lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent g...
04/03/2021 15:19

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
02/03/2021 23:00

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Pershtatshem Per Zyra- Komuna Parisit

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Ambjenti eshte thjeshtesisht i aksesueshem nga lulishtja e komunes se parisit, ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te larte me funksion komercial dhe banim. i pershtatshem per biznese me fuksione t...
04/03/2021 15:00

250 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha 250 € ,pro19815

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Informacion mbi apartamentin:•pallat i ri• kati 4• sipërfaqe : 85 m2• kubaturë e rregullt•orientimi perëndim• dritë natyrale në çdo ambientorganizimi :• korridor shpërndarës• s...
04/03/2021 14:56

360 Euro - Jepet 2+1 Me Qera 105m2 , Komuna E Parisit..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet 2+1 me qera 105m2 , komuna e parisit me siperfaqe 105 m2 kati 2organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •2 dhome• 2 tualet•1 ballkonofrohet:•teresisht i mobiluar• n...
04/03/2021 14:09

250 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Ish Porcelani Tek Rr Kokonozve..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
5
3.21 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet apartament me qira 2+1 ish porcelani  tek rr kokonozveme siperfaqe 120m2. kati 5 ashensororganizohet:   •salloni, guzhina • 2 dhoma gjumi•1 tualetofrohet:• i  mobiluar• ne kushte ...
04/03/2021 14:07

550 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Bllok Rr Andon Zako Cajupi..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
5
0.91 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qira  2+1 bllok  rr andon zako cajupi     me siperfaqe 130m2. kati 5 ashensor organizohet:   •salloni, guzhina organizuar se bashku• 2 dhoma gjumi•1 tualet•ne gjen...
04/03/2021 14:05

400 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Mbrapa Amerikan 2..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
1.91 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet apartament me qira  2+1 mbrapa amerikan 2    me siperfaqe 100m2. kati 3organizohet:   •salloni, guzhina organizuar se bashku• 2 dhoma gjumi•1 tualet•ne gjendje shume te mireofrohet...
04/03/2021 14:02

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Ish Parku Prane Naim Frasherit..

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira  2+1 ish parku   prane naim frashritme siperfaqe 100m2. kati 1 banimorganizohet:   •salloni, guzhina • 2 dhoma gjumi•1 tualetofrohet:•bosh• ne kushte shume te ...
04/03/2021 13:58

245 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Misto Mame, Kat Vile

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
3.34 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepen me qera apartamente 1+1 ne misto mame prane ukt. apartamentet jan te mobiluara me hyrje me vete.me siperfaqe 65 m2. te pabanuara me pare. ...
04/03/2021 13:47

300 Euro - 1+1 Tek Kopshti Botanik - Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Mobilim

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
3
2.51 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me ashensor | mobilim dhe investim i ri | parket | - i pabanuar me pare dheamp; i bere per vete | - ndricimi perfekt : perendimq2644te dhenat e ndarj...
04/03/2021 13:39

35,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 115m...
04/03/2021 13:36

30,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19702)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar ales.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 108m2.apart...
04/03/2021 13:36

270 Euro - Qera,apartament 2+1,yzberisht(una19381)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë kmy.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 112m2.apartamenti d...
04/03/2021 13:36

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
02/03/2021 19:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim