🏡 stadiumi air albania

🕵 Online 110 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
19/10/2020 18:17

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
19/10/2020 22:48

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
19/10/2020 22:06

300 Euro - Qera,apartament 1+1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti ndodhet në myslym shyr. informacion mbi apartamentin • kati 1 • sipërfaqja: 70 m2 organizimi • salloni i ndënjes • ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • 1 tualet ci...
19/10/2020 22:01

30,000 Leke - Qera,apartament 1+1,unaza E Re(una18039)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
68.52 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit...
19/10/2020 21:58

30,000 Leke - Shtepi Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
6
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kerkohen dy vajza per ndarje qeraje . jam nje zonje 60 vjec dhe jetoj vetem. hyrja ne katin e 6-te me ashensor ...
19/10/2020 21:49

22,000 Leke - Apartament Me Qira 1+1, Allias

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
1
2.59 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1, allias tek katroridhenbsp;pallat ekzistueskati i 1organizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashket me gatimin•1 tualetofrohet:•i mobiluar•kushte shume te m...
19/10/2020 21:39

30,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera , 5 Maji

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 72 m2, ndodhet te rruga 5 maji, organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 ka...
19/10/2020 21:24

2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
18/10/2020 21:31

7,400 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
19/10/2020 21:06

23,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.00 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje, aktualisht jetojme tre kerkojme te katerten.shtepia eshte 2+1 e nje vile katerkateshe.pagesa 5750 leke personi rruga:isuf elezi (prane supermarket coop) tel. 06...
19/10/2020 20:58

36,000 Leke - Jap Apartament 2+1 Tek Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jap apartament 2+1 tek ish parku...
19/10/2020 20:55

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
19/10/2020 20:20

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
19/10/2020 20:16

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
19/10/2020 20:02

35,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
19/10/2020 20:00

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
19/10/2020 18:29

470 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
3
1.76 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
19/10/2020 18:17

30,000 Leke - Apartament Me Qira 2+1, Selite 300m Larg Qendres Kristal

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
2.77 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira kati 4 i nje vile 4 kateshe me siperfaqe 100m2 ne dhenbsp;rrugen dhimiter pasko ne selit 300m nga qendra kristal ne nje zone te mir te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuz...
19/10/2020 18:11

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Qender

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 61 m2, ndodhet te 9 katcet, prane prokurorise se pergjithshme.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.dhenb...
19/10/2020 17:39

22,000 Leke - Kat Vile 1+1 Per Qira Pallati Me Shigjeta

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira kati 1 i nje vile 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen e kavajes , prane pallatit me shigjeta fabrika e miellit  ne nje zone te mir te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuzhine...
19/10/2020 17:18

30,000 Leke - Kat Vile 2+1 Me Qera , Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet hyrje me qera 2+1, me siperfaqe 98m2, ndodhet afer rajonit numer 4. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, oborr. ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 ...
19/10/2020 17:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim