🏡 shtepi qera rruga durresit

🕵 Online 87 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
01/12/2020 10:24

22,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Kryqezimit Te Vasil Shanto

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
1
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet apartament 1+1 ne vasil shanto ,e mobiluar ,kati 1,pallat egzistues....
02/12/2020 01:18

25,000 Leke - Apartament Bosh Me Qera 2+1, Brryl

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet apartament me qira,2+1,me siperfaqe 75 m2,ndodhet tek bar oslo rruga bardhyl .kati i 4 i nje  pallati te ri .organizohet ne sallon ndenje + kuzhin ,2 dhoma gjumi ,1 tualet  ,1 ballkon .i pa mo...
02/12/2020 00:04

280 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Prane Rruges Myslym Shyri.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me qera 2+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne rrugen myslym shyrri shyrri, fillimi i rrugices him kolli si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume...
01/12/2020 22:57

300 Euro - Super Ap 1+1 Tek Ura Tabakeve ( Bkt)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament 1+1 tek xhamia e tabakeve (afer bkt)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro...
01/12/2020 22:47

28,000 Leke - Apartament - Me Qira - Don Bosko - Hipoteka, Shqipëri Jepet Me Qira A

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi panorama! apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones,ne nje nga pallatet te mireadministruara ne kompleks,dhe ndodhet ne katin e katert...
01/12/2020 22:41

300 Euro - Super Ap 2+1 Tek Spitali Amerikan 3 ( Cabej )

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.91 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek kompleksi cabej( afer amerikan 3),kati i 4-er, i mobiluar me te gjitha kushtetdhenbsp;per ta pare kontaktonidhenbsp;cmimi 300€ ...
01/12/2020 22:41

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartamenti ndodhet nekatin e3te nje pallati te ri me ashensor.apartamenti eshte totalisht i mobiluar....
01/12/2020 22:38

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
1.82 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1.👉apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme te vendit ,me facilitete te ndryshme perreth.☑️gjendja : e mobiluar🔹hyrje : 1+1siperfaqja : 70 m2kati : 6esht...
01/12/2020 22:37

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
01/12/2020 21:21

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.82 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1.👉apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme te vendit ,me facilitete te ndryshme perreth.☑️gjendja : e mobiluar🔹hyrje : 1+1siperfaqja : 70 m2kati : 6esht...
01/12/2020 22:37

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 Bosh
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.88 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet  me qera apartament 1+1 .🔹 gjendja : boshsiperfaqja : 70m2kati : 4pallat :  i ri📍adresa: rruga 5 maji,pas qendres concord.📲 per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr tone te...
01/12/2020 11:34

250 Euro - Super Ap 1+1 Tek Fresku ( Afer Gazit )

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
3
Tirane | Fresku/Linze Apartament 1+1 tek fresku(afer karburantit pikes se gazit kastratit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet cmimi 250 euro bashke me nje post parkingu per me teper na kontaktoni +35568256777...
01/12/2020 21:45

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
8
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
01/12/2020 21:21

25,000 Leke - Jap Me Qera

Ambjenti
4+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jap me qera katin e parë të një vile, 4+1, 100m². pjesërisht e kompletuar. parking i sigurtë dhe wifi...
01/12/2020 18:50

300 Euro - Ne Qender (rr. Fortuzi - Min. E Drejtesise) Apt 1+1+ballkon, Mobilim I

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Q2506te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 1 tualet- 1 korridor - 1 ballkon-       hipoteke : po- sip totale: 65 m2- sip neto (e brendshme) : 65 m2- kati:4- katet e pallatit:...
01/12/2020 18:17

280 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Qendra Kristal

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 62m², qendra kristal, ngjitur me qendren shendetsore.organizohet ne sallonin e ndjenjes , kuzhine , 1 dhome gjumi, 1 tualet, ballkon.kati 2, pallat i ri me ...
01/12/2020 18:11

370 Euro - 2+1 Me 2 Wc Dhe Garazhd Tek St. I Trenit (pas Kolegjit Bedër) Super P

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 2+1 me 2 tualete tek stacioni i trenit (pas kolegjit bedër) pallat super cilesor (2015) me ashensor dhe sistem sigurie | banesa eshte e mobiluar dhe me pajisje pothuajse te paperdorura fare | dhomat ...
01/12/2020 17:58

400 Euro - 1+1+ballk. (94m2) Bllok (sh. Willson) - Super Pallat - 2 Kondicioner,

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
8
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
01/12/2020 17:34

450 Euro - Jepet Me Qera Vile 3+1/ Fresku

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
3
3.53 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 3+1, në fresk, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 270 m2. • kati i 2-të (i një vile) • orientim veri-perëndim. organizimi: ambje...
01/12/2020 17:19

300 Euro - Jepet Me Qera 1+1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartamenti ndodhet ne katin e 3tenje pallati te ri me ashensor.organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe ballkon.apartame ti eshtetotalisht i mobiluar....
01/12/2020 16:58

30,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una18493)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 95m2.apa...
01/12/2020 16:41

400 Euro - Qera,apartament 2+1,kthesa E Kamzes(una18429)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
4
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e kthesës së kamzës,te kompleksi malajzian.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamenti...
01/12/2020 16:20

30,000 Leke - Apartament Me Qera, 1+1, 47m2, Kati 3 Ne Nje Vile, E Pajisur Me Sistem

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
47.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament me qera, 1+1, 47m2, kati 3 ne nje vile, e pajisur me sistem diellor dhe kondicioner i mire investuar ne arredim ne don bosko.per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon....
01/12/2020 16:15

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim