🏡 shtepi per student

🕵 Online 129 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
28/09/2020 10:05

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane 400 € /muaj Id: Pri+177

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit: 113 m2 • orientimi-perëndim ...
28/09/2020 11:55

Jepet Me Qera Ap 1+1 Ne Pallat Te Ri Ashensor Qender Perball Lidhjes S

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepetdhenbsp;apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se kavajes, duke ardhur nga qendra perball karburantit, si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja• siperfaqe 64m2• kat...
28/09/2020 11:50

Jepet Me Qera Ap 2+1 Ne Pallat Re Ri Te Shkolla E Baletit

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
9
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 2+1 qender te tiranes,dhenbsp; prane shkolles se baletit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 82m2• kati 9 pallat i...
28/09/2020 11:50

Jepet Ne Qera Ap I Ri - Dubleks Ne Pallat Te Ri Ashens Komuna E Parisi

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
12
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qera ap i ri - dubleks 2+1 me qera ne zonen e komunes se parisit, perball ish universitetit new yorkit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe punime shume cileso...
28/09/2020 11:50

Jepet Me Qera Ap 2+1 Pall I Ri Ashensor Komuna E Parisit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti eshte i pozicionuar ne jug lindje. ka dy ballkone qe shohin brenda kompleksit dhe dy banjo, dy dhoma gjumi dhe nje sallon me guzhinen e gatimit ne te.apartamenti eshte i mobiluar me mobilj...
28/09/2020 11:49

Qera, Id 4211127, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu 1

450 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id e prones :4211127qender, bulevardi zogu 1, tek sigal, jepet me qera, kati i pare ne nje vile 2 kateshe, siperfaqe 110 m2, 1+1, verande, vend parkimi, ne nje zone me facilitete te shumta, apartament...
28/09/2020 11:44

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okaz

400 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
156.00 m2
Kati
4
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates.apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar.ka 3 dhoma gjumi sallon te madh ndenje 2 banjo koridor dhe 2 b...
28/09/2020 11:44

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

1+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
27/09/2020 10:43

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
27/09/2020 17:59

💥jepet Ambient Biznesi Me Qera Shume Prane Qendres💥

1,000 Euro

1+1 Bosh
Ambjenti
45.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(0.77 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuar ne hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore 🔅me nje siperfaqe prej 45 m2 eshte i organizuar:•hapesira ku mund te usht...
27/09/2020 12:20

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
27/09/2020 15:01

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
28/09/2020 11:37

Qera, Id 4211102, Apartament 1+1, Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4211102rruga e kavajes, prane qendres globe, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 3, pallat i ri me 2 ashensore, i mobiluar, apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, ambje...
28/09/2020 11:35

Qera, Id 4231039, Apartament 3+1, Rruga Kavajes, Tirane

400 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
146.00 m2
Kati
10
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id e prones 4231039rruga kavajes,prane  pallateve te deliorgjit, jepet me qera apartament 3+1, siperfaqe 146 m2, pallati ri me ashensor, kati 10, jo i fundit, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 2 dh...
28/09/2020 11:20

Qera,apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë. 600 € /muaj Id: Pri+

600 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
199.00 m2
Kati
8
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunes së parisit • informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 8 banim • sipërfaqja e apartamentit : 199 m2• dokumentacioni: me cer...
28/09/2020 11:16

Ne Bllok - Apartament 1+1 Qe Mund Te Sherbeje Perfekt Si Zyre | Me Str

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne bllok - apartament 1+1 qe mund te sherbeje perfekt si zyre | me strukture perfekte dhe parket me kondicioner inverter dhe cdo pajisje funksionaledhenbsp; | tualet me ajrosje natyrale | te gjitha in...
28/09/2020 11:11

Apartament 3+1 Me Qera Ne Zonen E Zogut Te Zi Ne Tirane (id 4231166 )

500 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
10
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4231166tek zogu i zi, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 10 me ashensor ( jo i fundit), kondicioner, 2 tualete, ballkon...
28/09/2020 11:00

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri, Prane Credins Bank Ne

400 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4221511rr myslym shyri, prane credins bank, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 60 m², kati 3 me ashensor, parket, kondicioner, tuale...
28/09/2020 10:59

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Ish 7 Xhuxhave Ne

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4221879rr.elbasanit prane ish 7 xhuxhave, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 80 m², kati 3 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, e gji...
28/09/2020 10:59

Super Apartamente 2+1+ Post Parkimi Me Qera Ne Zonen E Kopshti Botanik

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Id 4221887kopshti botanik, afer hotel unik, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 110 m², kati 4 me ashensor, ...
28/09/2020 10:59

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr ( )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 1+1,rruga myslym shyri, kati i 4 er , i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 300€...
28/09/2020 10:59

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4221886rruga elbasanit, prane shkolles se baletit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, 2 tua...
28/09/2020 10:58

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Tatimet )

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek 21 dhjetori(afer tatimeve)e mobiluar me te gjitha kushtet e pershtatshme per student/e ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 280 euro...
28/09/2020 10:58

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Prane Abi Bank Ne Tira

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 421138921-dhjetori, prane abi bank, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, lavastovilje, tharse rrobash, kati 1 me ashensor, kond...
28/09/2020 10:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim