I Pabanuar Me Pare - 2+1+2WC (Kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje e Re (100% e Paperdorur) || Parket Tirane

Shtepi me qera 04/12/2021 14:58 Post ID: 18421


Pagesa 800 Euro
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti e mobiluar
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Eduard Mano, Liqeni, Tirane - Harta
Lexime 67497

I Pabanuar Me Pare Dhe Hera Pare Qe Jepet Me Qera Apartament Unik Dhe I Pabanuar Me Pare 2+1 Te Liqeni - Prane Kopshtit Zologjik || I Sapo Rinovuar 100% Ne Çdo Detaj Zz I Shtruar I Gjithi Me Parket Ne Çdo Dhome Dhe Gjithashtu Çdo Dhome Ka Kondiconer 12 || Te Gjitha Instalimet E Reja

Q3002

Te Dhenat E Ndarjes 

- 1 Sallon + Kuzhine
- 2 Dhoma Gjumi 
- 2 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon 

- Siperfaqe Total : 110 M2
- Siperfaqe Neto : 100 M2 
- Kati : 2.
- Pallat I Ri Me Ashensor : 2015
- Katet E Pallatit : 5 

Extra: 

️- Apartamenti Eshte I Sapo Rinovuar 100% Ne Çdo Detaj 
- I Pabanuar Me Pare Dhe Hera Pare Qe Jepet Me Qera
- Çdo Gje Eshte Cilesore Dhe E Paperdorur 
- Apartamenti Eshte I Shtruar I Gjithi Me Parket Ne Çdo Dhome Dhe Gjithashtu Çdo Dhome Ka Kondiconer 12
- Kuzhina Salloni E Re, Tuletet,  Dhomat E Gjumit, Instalimet Elektrike & Hidrualike Çdo Gje
- Qetesi Absolute - Pallat Me Sistem Kapot Dhe Grafiato

- Apartamenti Eshte Termozioluar Dhe Hidroizoluar. Dritaret Jane Dobio Xham 
- Kuzhina Me Banak Dhe E Bollshme Me Frigorifer 2 Katesh
- Zona Super E Qete Familjare Dhe Me Njerez Te Shtreses Larte, Mund Te Mundesohet Dhe Nje Mundesi Parkimi Me Pagese

- Apartamenti Dorezohet I Kompletuar 
- Çdo Gje Me Porosi, Perdet, Kendi Etj 

Çmimi : 800€ (Neto)

Tel Ose Whatsapp:


Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421