Jepet me qera shtepi private Tirane

Shtepi me qera 17/05/2021 23:54 Post ID: 8842

Private house for rent

Private house for rent 2 + 1 Furniture: bedroom only and armchair. First floor 90 m surface Address: Prize of Priest Porcelan Hill, Kokonozeve Street, Tirana Price 18,000 new lek


Pagesa 18,000 Leke
Ambjenti 2+1   Ambjenti pjeserisht mobiluar
Siperfaqa neto 90.00 m2
Kati Kati 1
Distanca 0.07 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 3689

Jepet me qera shtepi private 2+1 

Mobilimi: vetem dhoma e gjumit dhe kolltuk.

Kati i pare

Siperfaqa 90 m² 

Adresa: Kodra e Priftit Porcelan,  Rruga e Kokonozeve, Tirane

Cmimi 18.000 leke te reja