Jepet Garsoniere me qera tek Rruga e Elbasanit Tirane

Shtepi me qera 22/09/2022 10:17 Post ID: 83423


Pagesa 280 Euro Zero Komision
Ambjenti Garsoniere, e mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 25.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1313

Jepet me qera Garsoniere

📐 Siperfaqja: 25 m2

💰 Cmimi: 280 euro

📌 Duhet te paguhet muaji i pare dhe i 12-te + 1 muaj garanci!

📍 Adresa: Rruga e Elbasanit, Prane Fakultetit Ekonomik

📞📲  Kontaktoni ne numrin tone te telefonit per me teper detaje: