Jepet shtepi me qera 1+1 Tirane

Shtepi me qera 28/09/2022 07:25 Post ID: 83001


Pagesa 22,000 Leke
Ambjenti 1+1, bosh, pa mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 59.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Selaudin Zorba, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10738

Jepet shtepi me qera 1+1. 

Shtepia eshte e pa mobiluar dhe ka vetem kundrabufene

Adresa: Rruga Selaudin Zorba, mbrapa Spitalit Amerikan 2 

Cmimi: 22.000 leke te reja