Shtepi me qera ne don bosko , tirane Tirane

Shtepi me qera 05/05/2021 12:18 Post ID: 8279

House for rent in don bosko, tirana

The house is in very good condition, it is partially furnished but with the possibility of furnishing as desired, it is located on the 2nd floor of a private house, it has parking facilities and in a very good neighborhood


Pagesa 15,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 70.00 m2
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1842

Shtepia esht ne gjendje shum te mir , esht pjeserisht e mobiluar por me mundesi mobilimi sipas deshires , ndodhet ne katin e 2 shtepi private , ka ambiemt parkimi dhe ne lagje shum te mir


Anetari ID: 846

photo

Njoftimi ID: 8279