Jepet shtepi me qera Tirane

Shtepi me qera 08/05/2021 17:41 Post ID: 8237

Houses for rent

Entrance 1 + 1 completed 2nd floor, main street, light and water 24 h!


Pagesa 17,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 45.00 m2
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4160

Hyrje 1+1 e kopletuar kati i 2,rruge kryesore,drita dhe uje 24 h!


Anetari ID: 816

photo

Njoftimi ID: 8237