Jepet apartament me qera Tirane

Shtepi me qera 25/09/2022 08:50 Post ID: 81004


Pagesa 40,000 Leke
Ambjenti 2+1, e mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa rruga sotir caci - Harta
Lexime 17312

🏡Jepet apartament me qera 2+1

Informacione per apartamentin: 

🛋️E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme 

💡Uje dhe drita 24 ore 

👉Me ashensor 


📞📲Te interesuarit te kontaktojn ne numrin tone te telefonit: