Jepet apartament me qera1+1 Tirane

Shtepi me qera 12/06/2022 14:52 Post ID: 71495


Pagesa 24,000 Leke
Ambjenti 1+1, e mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 2
Distanca 1.57 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2430Adresa :Mihal grameno siper tregut elektrik

Siperfaqe 60 m2Kati 2 i nje vile

Organizohet
Salloni dhe guzhina se bashku

1 dhome gjumi

1 ballkon

1 tualet

Ofrohet

Mobiluar

Cmimi 24000 leke


[ID VI 264]