Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Rrugen 5 Maj Tirane

Shtepi me qera 10/12/2021 16:51 Post ID: 50202


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1  (Per 3 persona maksimalisht). Ambjenti e mobiluar
Siperfaqa neto 67.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 18835

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Rrugen 5 Maj 

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushtet bashkekohore 

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensore

Cmimi:400 euro

Adresa: Rruga 5 Maj prane Concord Center

1 muaj garanci dhe 1 qera