Jepet me qera kati i 3 i nje vile Tirane

Shtepi me qera 23/12/2021 13:28 Post ID: 43240


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1, e mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 3
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Gramos Pashko, Tirane - Harta
Lexime 17136

Jepet me qera kati i 3 i nje vile.

Eshte  me 2 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhin me vete, salloni madh, koridor i brendshem dhe 3 ballkon gjithsej  130m katror.

Ka panele diellore.

Ka parkim.

Vila eshte e sapondertuar (2 vite).

Cmimi 500 Euro/ Muaj

Adresa: Rruga Gramos Pashko, Tirane