Super ap 2+1+Garazhd super lux tek kopshti zologjik ( pavarotti ) Tirane

Shtepi me qera 04/07/2022 16:10 Post ID: 42144


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2+1,  (Per 4 persona maksimalisht). Ambjenti e mobiluar
Siperfaqa neto 190.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Distanca 2.06 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Shyqyri brari - Harta
Lexime 25585

Apartament 2+1 tek kopshti zologjik(perballe me pavarottin )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e arreduar me arkitekt me cdo detaj ,pozicioni lindje -perendim ,kati i 5 -te banim dhe i fundit ,me ashenore ,per me teper na kontaktoni + cmimi 1500 euro bashke me garazhd (me 2 poste parkimi)