Jepet apartament me qera 1+1, tek , Zogu Zi , Prane Universitetit Logos Tirane

Shtepi me qera 07/05/2021 12:28 Post ID: 32348


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 55.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania - Harta
Lexime 798

Jepet apartament me qera 1+1, tek , Zogu Zi , Prane Universitetit Logos

Me siperfaqe 55 m2. Kati i 1 i nje pallati ekzistues. Totali i kateve (5)


Organizohet:   

•Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku

•1 dhome gjumi

•1 tualet


Ofrohet:

•I mobiluar

• me parket

• zone shume e mire 

• ne gjendje te mire

• me te gjitha elektroshtepijaket 

• me smart tvCmimi 25000 Leke ne muaj+ 1 garanci


ID ET 011


Anetari ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 32348