Jepet apartament me qera 1+1, ne Yzberisht, prane KMY. Me siperfaqe 69 m2. Tirane

Shtepi me qera 06/05/2021 10:08 Post ID: 31068


Pagesa 20,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 69.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 881


Me siperfaqe 69 m2. Kati i 4 i nje pallati te ri me ashensor.


Organizohet:   

•Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku

•1 dhome gjumi

•1 tualet

•1 korridor


Ofrohet:

• Pjeserisht i  mobiluar 

• me pllaka

• zone e mire 

• ne gjendje te mire

• me kondicionerCmimi 20.000 Leke/muaj+ 1 garanci


ID KT 108Njoftimi ID: 31068