Shtepi 1+1 me qera tek Qyteti Student, Tirane Tirana

Shtepi me qera 06/04/2021 21:15 Post ID: 30477


Pagesa 19,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 10.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albanie - Harta
Lexime 166

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga Todi Shkurti 200m mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 1 dhome dhe guzhine. Eshte e mobiliuar ( divane,komedina,televizor etj..) ,ka parking dhe bace. Stacioni i autobuzit ndodhet prane shtepis. Cmimi eshte 190 mij leke te vjetra. Shtepia eshte e pershtashem per 2/3 studenta ose cift. Klientet qe do ofrohen, duhet te paguajn 1 muaj garancion qe do te rikthehet nese nuk esht demtuar gje ne ambient.

Info: [email protected]
Tel.: +
Whatsapp/Viber: +

Anetari ID: 8272

photo

Njoftimi ID: 30477