1+1 e mobiluar Tirana

Shtepi me qera 06/04/2021 14:25 Post ID: 30442


Pagesa 15,000 Leke Zero Komision
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 50.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Shaban Duka, Tirana, Albanie - Harta
Lexime 181

1+1 e mobiluar kati perdhese me ballkon dhe 2 banjo gjendet ke rreth rrotullimi i madh ke poligrafiku lagje shume e qete

Anetari ID: 8265

photo

Njoftimi ID: 30442