Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''Artan Lenja”, tek “Inxhinieria”. Tirana

Shtepi me qera 13/03/2021 14:30 Post ID: 27356


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 70.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 818

 Apartamenti ndodhet ne katin e I-re te nje vile, ne nje zone shume te mire te Tiranes. Eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket , nje dhome gjumi, nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, gjithashtu apartamenti eshte I shtruar I gjithi me parket. Cmimi 30’000 leke/muaj.
Anetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 27356