Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane, AL19217 Tirane

Shtepi me qera 14/01/2021 16:28 Post ID: 24663

400 Euro

  • Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane, AL19217
  • Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane, AL19217
  • Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane, AL19217
  • Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane, AL19217


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Zoologjik - Harta
Lexime 28

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 100 m2.
• Kati I 3.
Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tulete.
• 1 Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Orientimi jug.
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Ndërtim I ri.
• Totalisht I investuar dhe i mobiluar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Anetari ID: 43

photo

Njoftimi ID: 24663