Apartament 2+1 me qera ne bllok Tirana

Shtepi me qera 14/01/2021 15:44 Post ID: 24658


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 7 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 43

Jepet apartament 2+1 me qera ne bllok.
Apartamenti organizohet ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkone.
I arreduar ne menyre moderne dhe me elektroshtepiake shume cilesore.
Orientimi eshte Jug-Perendim duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites.


Anetari ID: 1629

photo

Njoftimi ID: 24658