Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj! Tirana

Shtepi me qera 14/01/2021 15:38 Post ID: 24656

350 Euro

  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj!
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj!
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj!
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj!
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350Euro/muaj!


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 67.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 72

Apartament me qira 2+1 i mobiluar per 350€/muaj!
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, ne Rrugen e Dibres, ne zonen prane Farmacise 10.
Ka nje siperfaqe prej 67m2 te organizuar ne nje sallon ndenje + aneksin e gatimit, 2 dhoma gjumi, nje tualet, korridori shperndares dhe nje ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar, i shtruar i gjithi me parket dhe me sistem kondicionimi ne cdo dhome.
Cmimi eshte 350 euro ne muaj.

Anetari ID: 3430

photo

Njoftimi ID: 24656