1+1+Ballkon (I Madh) Ne 21 Dhjetor - Pallat I Ri / Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondicioner Tirane

Shtepi me qera 14/01/2021 14:38 Post ID: 24651


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 57.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania - Harta
Lexime 52

Apartament 1+1+Ballkon Ne 21 Dhjetor (Rr. Ndre Mjeda) Zone Perfekte - Pallat I Ri Me Ashensor | Banesa Me Hapesire Te Bolleshme, Mobilim Cilesor | Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Funksionale | Kuzhine E Kompletuar | Dhome Gjumi Me Krevat Dopio, Komo, Dollap Gjigand Dhe Kondicioner + Me Dalje Ne Ballkon (I Madh Dhe Me Tende) Tualeti Me Hidrosanitare Pothuajse Te Reja / Te Paperdorura | Te Gjitha Instalimet Funksionale 


Q2569


Te Dhenat E Ndarjes:


- Soxhorno+Ambjet Gatimi

- Dhoma Gjumi 1

- Ballkon 1

- Tualet 1


- Sip Neto (E Brendshme) : 57 M2

- Kati:6

- Katet E Pallatit: 9

-       Pallat I Ri

-       Ashensor


Karakteristika:


- Apartamenti Fix Ne Rruge Kryesore

- Apt Ne Pallat Te Ri Ne Hyrje Te Rr Ndre Mjeda

- 2 Min Nga 21-dhjetori &Unaza

- 5 Min Larg ; Qendres ,Zogut Te Zi;Ring Center Etj

- E Populluar Me Njerez Te Shtres Se Larte


- Facilitete Afer ; Shkolla Kopshte Spitale  Markete  

- Me Pamje Qetesuse Dhe Relaksus

- Me Nje Strukture Shume Te Rregullt


- Mobilim Cilesor

- Dyer E Dritare  Dopio Xham Alumim

- Tavoline Mesi E Ngreniejeje

- Sobe E Pianure +Frigorifer 

- Ballkon I Madh Dhe Me Tende

- Dhoma E Gjumit Te Bollshme E Me Krevate Te Rinj


- Tualet Me Ndricim Natyral E Me Sanitare Te Reja

- Uje & Drita 24 Ore 


Cmimi: 300 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin): 2.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24651