Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni bashk me Garazhd me pamje Perfekte Tirana

Shtepi me qera 19/01/2021 18:22 Post ID: 24538


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 5 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania - Harta
Lexime 172

☑️Jepet Apartament 2+1 I mobiluar shume mire me pamje nga Liqeni ne nje nga zonat me te mira te Tiranes , mes gjelberimit dhe pamjes nga Liqeni
Me Gjithe Garazhd


☑️Apartamenti perbehet nga :

🔹 2 dhoma gjumi

🔹 1 sallon I madh

🔹 1 kuzhine

🔹 2 tualete

🔹1 ballkon I madh si verand me pamje☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet afer Liqenit te Tiranes , shume afer me Qendren , me Bllokun ndodhet ne Katin e 6 , me sistem chiller dhe e areduar me arkitekt, ne zone ke Dyqane , Lokale , Restorante, kopshte , cerdhe , shkolla, Universitete etj

Anetari ID: 80

photo

Njoftimi ID: 24538