Shtepi 2+1 me qera Tirana

Shtepi me qera 13/01/2021 23:16 Post ID: 24463


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 68.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 4
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Vangjel Capo, P 1, Sh 3, Ap 23 - Harta
Lexime 158

Shtepi eshte e sapo rikonstruktuar dhe me pajisjet e nevojshme shtepiake, perballe rajonit te policise nr. 4Anetari ID: 3431

photo

Njoftimi ID: 24463