St.Trenit,Rr Panorama shtepi me qera Tirana

Shtepi me qera 08/01/2021 20:17 Post ID: 24321

350 Euro

  • St.Trenit,Rr Panorama  shtepi me qera
  • St.Trenit,Rr Panorama  shtepi me qera
  • St.Trenit,Rr Panorama  shtepi me qera


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 64.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 269

Jepet apartment modern
Arredim shume I bukur
Çdo gje e Re,e sapo Mobiluar
Zone E qete dhe shume e preferuar

Anetari ID: 4596

photo

Njoftimi ID: 24321