Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782 Tirana

Shtepi me qera 26/01/2021 00:56 Post ID: 24280

210 Euro

  • Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782
  • Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782
  • Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782
  • Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782
  • Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tirane 210 Euro /Muaj ID: OPP+18782


Pagesa 210 Euro
Ambjenti 3+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti Bosh
Siperfaqa 156.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa fresku - Harta
Lexime 332

Jepet me Qera, Apartament 3+1, tek Fresku, Rruga Xhon Belushi.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 157m2.
• Kati i 4.
• Orientim veri.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim, 3 ballkone.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Pjesërisht e mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri.Njoftimi ID: 24280