XHAMLLIKU,shtepi me qera Tirana

Shtepi me qera 07/01/2021 15:21 Post ID: 24236

400 Euro

  • XHAMLLIKU,shtepi me qera
  • XHAMLLIKU,shtepi me qera
  • XHAMLLIKU,shtepi me qera


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1  Per 4 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 112.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 82

pet me qira apartament 2+1 te Xhamlliku!

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar. Ka nje siperfaqe 112 m2 dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar me sistem kaldaje, kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket (pervec TV) e sapo blera.
Apartamenti ka orientim shume te mire me pamje nga rruga kryesore dhe ka ndricim natyral, gjithashtu tualeti eshte i investuar dhe me dritare qe ben te mundur ajrosjen e tij.
Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni!

Anetari ID: 6300

photo

Njoftimi ID: 24236