Jap shtepi private me qera 1+1 Tirana

Shtepi me qera 03/01/2021 16:21 Post ID: 23991

25,000 Leke

  • Jap shtepi private me qera 1+1
  • Jap shtepi private me qera 1+1
  • Jap shtepi private me qera 1+1
  • Jap shtepi private me qera 1+1


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 6 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 60.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 351

Japim shtepi private me qera 1+1 e kompletuar 60 meter katror, dhe vend parkimi makine.
Shtepia ndodhet afer pallatit me shigjeta ngjitur me shkollen 1 qershori,buze ne rruge dytesore.
25000 lek.
Kontakt:


Anetari ID: 3294

photo

Njoftimi ID: 23991