JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN E BARRIKADAVE, TIRANE. Tirana

Shtepi me qera 17/01/2021 17:01 Post ID: 23971

250 Euro

  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE  RRUGEN E BARRIKADAVE, TIRANE.
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE  RRUGEN E BARRIKADAVE, TIRANE.
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE  RRUGEN E BARRIKADAVE, TIRANE.
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE  RRUGEN E BARRIKADAVE, TIRANE.


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 40.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1156

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E BARRIKADAVE, TIRANË.
Prona është e organizuar me 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 kuzhine + sallon dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati me ashensor dhe ka një lokacion shumë të favorshëm.
Çmimi i prones për qira është 250 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +

Njoftimi ID: 23971