JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA Tirana

Shtepi me qera 18/01/2021 20:23 Post ID: 23537

14,000 Leke

  • JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA
  • JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA
  • JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA
  • JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA


Pagesa 14,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere  Per 3 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 50.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Poshte Casa Italia - Harta
Lexime 4703

Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. 

Shtepia ndodhet ne periferi te Tiranes ne nje zone te qete dhe me gjithcka duhet prane . Si shkolla kopeshte farmaci supermarke dhe stacioni i autobusit eshte 4 minuta larg me kembe.


Adresa: Poshte Casa Italias ose me sakt 2 stacione poshte terminalit . 
Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 23537