Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943) Tirane

Shtepi me qera 14/01/2021 15:47 Post ID: 23399

35,000 Leke

  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)
  • Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(UNA18943)


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 2+1   Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 105

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Bar Terminal.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 • Sipërfaqja e apartamentit 120m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Buzë Rruge
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 23399