Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Astir Tirana

Shtepi me qera 18/01/2021 21:43 Post ID: 22435

22,000 Leke


Pagesa 22,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 70.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3917

Jepet me qera 1+1 ne Astir, perrballe Viles L. Apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi i apartamentit eshte 220 leke. Per me shume informacione kontaktoni ne tel. Siperfaqja e apartamentit eshte 70m2 dhe eshte ne kate te 2.
Anetari ID:

photo

Njoftimi ID: 22435