Apartament 2+1 per qira ne Astir prane Bar Oslo. Tirane

Shtepi me qera 27/11/2020 21:59 Post ID: 21617


Pagesa 260 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 8 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2067

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Astirit prane Bar Oslo. Hyrje me hapesire te bollshme dhe te rregullt. Apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. Totalisht i arreduar ne gjendje shume te mire me te gjothe aksesoret per nje jetese sa me komode dhe te qete. Orientim shume i mire. Zone mjaft e zhvilluar dhe lehtesisht e aksesueshme.Anetari ID: 395

photo

Njoftimi ID: 21617