Jepet me qira apartamenti 1+1 tek Ish Parku Autobusave! Tirane

Shtepi me qera 27/11/2020 11:51 Post ID: 21602

25,000 Leke

  • Jepet me qira apartamenti  1+1 tek Ish Parku Autobusave!
  • Jepet me qira apartamenti  1+1 tek Ish Parku Autobusave!
  • Jepet me qira apartamenti  1+1 tek Ish Parku Autobusave!
  • Jepet me qira apartamenti  1+1 tek Ish Parku Autobusave!


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2602

Përshkrim!

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile afër "Globe". Ka një sipërfaqje 60m2 dhe përmban sallon ,kuzhinë ,një dhomë gjumi dhe një tualet.Apartamenti është i mobiluar.

Për më shumë info na kontaktoni!Anetari ID: 5518

photo

Njoftimi ID: 21602